x

Hasan Çağrı Güngör

Dil konuşma bozukluğu için yeğenimi getirdim. Çok memnun kaldık çünkü çocuk çok çekingen ama o da rahatladı bizde çok ilgili bir kurum cadde bostanda iki katı fiyat vermektensd 20dk da marmarayla geldik. İlk günkü sıcak karşılama için teşekkürler.

Ahmet King

Alanında uzman kişilerle çalışıp kaliteli bir eğitim sunuyorlar. Başarılı bir rehabilitasyon merkezi.  İhtiyaç duyan ve bu konuda arayış içinde olan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir kurum. Güler yüzleri ve samimiyetleri için kucak dolusu sevgiler..

Münevver Başkurt

Tavsiye üzerine özel derse başladım,hala devam etmekteyim.Kısa sürede çocuğumdaki ilerlemeyi gördüm.Ulaşımı rahat ve binası çok güzel,güler yüzlü işini seven personel ve eğitimciler.Dikkatimi çeken bir başka konu ise bütün öğretmenlerin genç olması.başarılı,tavsiye ederim.

Ayşe Kavasoglu

Tum engel gruplari icin alaninda uzman egitimciler ile calisan bir kurum. Ozellikle de Duyu butunleme, dil ve konusma bozukluklari alaninda gonul rahatligi ile tavsiye edebilecegim bir okul. Bize kattigi her sey icin Ayca ogretmenlerine ve tum calisanlarina sonsuz tesekkurler…

Kemal Kurt
Rehabilitasyon merkezleri içerisinde eğitimi ön plana çıkaran nadir kurumlardandır. Fiziki şartları ve kadrosu oldukça tatmin edici bir okul. Gönül rahatlığı ile tercih edin. Farkı anlayacaksınız.
Gülçehre Fidan
Ben cennet çocuklarından dil olmadığı için geldim.Eski kurumumdan da çok memnundum,buradan da çok memnun kaldım.Herkese tavsiye ederim.Eğitime önem veren ,bizi dinleyen,derdimizi anlata bildiğimiz kurum.
Ayşenaz Durmuş
Biz engelli aileler çocuğumuzun engel durumunu öğrendikten sonra kabullenene kadar ciddi bir süreç yaşayıp ilk şoku atlattıktan sonra ne yapabiliriz i araştırmaya başlıyoruz.Çalmadığımız kapı,gitmediğimiz doktor ,ziyaret etmediğimiz rehabilitasyon bırakmıyoruz.Uçan kuş dan yardım umarak sürekli araştırma halinde oluyoruz.Deneyimsiz olduğumuz yani ilk şokla bir rehabilitasyonda ilk önce öğretmenlerin değişmemesi,kurumun yeri,bize uygun saatleri,servis aracının yeniliği aradığımız özelliklerdir.Zamanla öğrendik ki bizim için en önemli olması gerekenin kurum idaresinin bu işi bilmesi,eğitimci olması ,her şeyden önemlisi bize güven vermesi ve bizi anlaması..Bir çok bu özeliklere uygun kurum sonunda Ayça ile tanıştık.Bizler Ayça ile öğrendik ki öğretmenler çeşitli nedenlerle gidebilir fakat yerine gelen öğretmen gideni aratmayacaktır,biliyoruz ki kurumumuz eğitim odaklı yeniliklere ,gelişime açık .Biliyoruz ki her çocuk özel ve özel ilgi alaka gösterilir.Biliyoruz ki bizim istediğimiz öğretmenle değil uygun görülen öğretmenle başarı elde edilir.Biliyoruz ki yönetim ne kadar bilgili ve başarılı ise kadrosu da o kadar bilgili ve başarılı oluyor.Bize uzun ve meşakkatli yolumuzda yol arkadaşı ve rehber olduğunuz için çok teşekkür ederiz.Elinizi elimizden hiç çekmemeniz dileğiyle.
Meneşke Özbek
Biricik oğlumun 8 yıldır eğitim aldığı merkez uzman kadrosu ve güler yüzlü personeli ile İstanbul da örnek bir kurum herkese tavsiye ederim
Meryem Zafer
Ben daha önce başka bir kuruma gidiyordum,aylarca beni oyaladılar hiç bir şey öğretmediler birde fazladan özel ders diye paramı aldılar.daha sonra bu kuruma başladım,çocuğum sesleri çıkarmaya başladı,ilk önce masajla başladı .Şimdi çok memnunum tavsiye ederim.
Perihan Kuşcu
Binası çok güzel,çalışanlar samimi,işlerinde uzman kadro.Duyu bütünleme ve fizyoterapi de özellikle tavsiye ederim.
Yağız Ata
Sizin gibi kurumlar var oldukça engel yok sevgi var…Başarılarınız daim olsun…
Fatma Koç
Alanında uzman kadrosu ile özellikle duyu bütünleme ve fizroterapi de çok başarılı, ilgili, samimi, dürüst…
Erhancan Kck
Güzel ve temiz bir kurum.
Open chat